Корзина
934 отзыва
+380677915757
Космодиск — Панацея від спинних недуг
Контакты
«Качество-Гарант»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38099552-10-75МТС
+38067791-57-57КС
+38044332-37-54
+38093854-48-23Life, viber Whats App
Наталья
УкраинаКиев

Космодиск — Панацея від спинних недуг

Космодиск — Панацея від спинних недуг

КОСМОДИСК справді зможе допомогти Вашим рідним значно покращити свій фізичний стан, так як він вже допоміг більш ніж двом мільйонам людей – щасливим, здоровим і життєрадісним двом мільйонам!

Напевно, Ви не раз були свідками гострого болю в спині у Ваших батьків, бабусь або дідусів. Це могло трапитися, коли вони працювали на городі, на дачі, займалися хатніми справами, довго сиділи на одному місці.

Біль міг застати їх також, коли вони стомлювалися, спали у незручному положенні, або просто від різкого руху.

Тут немає нічого дивного, адже біль у поперековій області – дуже поширене явище, яке найчастіше трапляється з людьми у віці «старше середнього».
Не слід затягувати!

Відомо, що у літньому віці біль має тенденцію до затяжного перебігу. У літніх хворих він може продовжуватися до 2-2,5 місяців і має чітку тенденцію до хронізації.

Чимало практикуючих лікарів прийшли до висновку, що причина хронічного болю у спині в осіб літнього віку залежить також і від психічного стану.

При цьому в людей «у віці» швидко зменшуються м'язова маса і сила, слабшає м'язовий каркас. Хребет стає менш захищеним від фізичного навантаження та менш стійким до нього.
Панацея від спинних недуг

Порятунком для Ваших рідних може стати тільки дуже ефективний засіб для полегшення або усунення болю в області хребта і спини. Таким засобом є КОСМОДИСК.

Він значно покращує стан здоров'я завдяки точковому масажу, і це без вживання дорогих лікарських препаратів! Він прилягає до хребта, забезпечуючи масаж, наче професійний масажист.
Благотворна дія КОСМОДИСКу

Діє КОСМОДИСК завдяки оригінальній ребристій формі.

За допомогою м'якого масажу він створює тиск на міжхребетні ділянки. Таким чином, КОСМОДИСК забезпечує м'яку заспокійливу дію під час сидіння, стояння, роботи, відпочинку, домашніх справ тощо.

Він заспокоює біль, розслаблює втомлені м'язи спини, покращує циркуляцію крові, знімає напругу та покращує самопочуття в цілому.

Клінічно випробуваний КОСМОДИСК Класичний дуже практичний, зручний, 100% натуральний – виготовлений з екологічно чистої хірургічної гуми.

Він не викликає алергічних реакцій, не вимагає використання електричного струму, батарейок.
Чи легко користуватися КОСМОДИСКом?

КОСМОДИСК потрібно використовувати при кожній появі болю – час від часу, кожен день, або навіть під час сну – якщо болі сильні.

М'яка еластична стрічка КОСМОДИСКу забезпечує комфортне і зручне носіння. Пристосування абсолютно непомітно при використанні, його можна одягати прямо на тіло або на легкий одяг під светр, куртку або сорочку.

Напевно, у Вас напрошується запитання: коли ж будуть помітні результати? Вони не змусять себе чекати: деякі помічають поліпшення стану вже за кілька годин носіння КОСМОДИСКу, іншим потрібно трохи більше часу – усі люди різні!
Подаруйте близьким здоров'я!

КОСМОДИСК справді зможе допомогти Вашим рідним значно покращити свій фізичний стан, так як він вже допоміг більш ніж двом мільйонам людей – щасливим, здоровим і життєрадісним двом мільйонам!

КОСМОДИСК має універсальний розмір, тому Ви зможете придбати його для Ваших родичів, не боячись помилитися. Це вигідна інвестиція у здоров'я, запорука прекрасного самопочуття для Ваших близьких!

facebook twitter
Предыдущие статьи